PIP Allergy Free

 

 

Likwiduje problem roztoczy

200 ml

PIP Allergy Free jest aerozolem do wszelkiego rodzaju tekstyliów (łóżko, pościel, tapicerka, dywany). Skutecznie likwiduje problem alergii na roztocze kurzu domowego, usuwa alergeny, redukuje patogeny

Formuła preparatu to najnowsze osiągnięcie biotechnologii w higienie. Oparta jest o kompozycję żywych kultur probiotycznych bakterii. Preparat jest biodegradowalny, niepalny, nielotny, przyjazny dla środowiska i człowieka.

Jest bardzo ekonomiczny w użyciu (stosowany na jedno łóżko o wymiarach 90×200 wystarcza na pół roku). Opatentowany skład PIP Allergy Free jest jedynym produktem i technologią na rynku do walki z roztoczem bez skażenia otoczenia środkami biobójczymi, dezynfekującymi i innymi ciężkimi substancjami chemicznymi. Testy na materacach szpitalnych wykazały bardzo wysoką redukcję patogenów (np. gronkowiec złocisty, pałeczka okrężnicy).

Opatentowany skład PIP Allergy Free to jedyny produkt i technologia na rynku do zmniejszenia populacji roztoczy kurzu i przetrawienia kałowych odchodów roztoczy kurzu, bez skażenia otoczenia środkami owadobójczymi, środkami dezynfekującymi albo innymi ciężkimi, nieprzyjaznymi substancjami chemicznymi.

Produkt jest certyfikowany i zawiera 99.9% czystych sporów dobroczynnych bakterii, ujętych w „American Type Culture Collection (ATCC), laboratorium badawczym USDA EPA i Northern Regional Research Laboratory (NRRL)” i jest wolny od środków szkodliwych. Kultury bakterii zostały przetestowane na toksyczność wobec Eisenia foetida, Daphania magna, Lemna minor, szczurom, Oncorhynchus mykiss, Terrestrial Plant Seedling Emerge i zostały poświadczone przez SGS U.S. Testing Company (Fairfield, New Jersey) iż jest „wolny od jakichkolwiek toksycznych skutków w każdym z powyżej wymienionych testów”.

Skład produktu: Kompozycja żywych kultur probiotycznych bakterii, zgodna z kierunkiem i wskazówkami E.C., anionic surfactants 5%

Sposób użycia: Zawsze wstrząsnąć przed użyciem. Aplikować pionowo na powierzchnię 2-3 sekundy. Przez pierwszy tydzień codziennie, później zawsze co 3 dni. Stosowany na jedno łóżko 90×200 wystarcza na około pół roku.

Produkt przebadany przez:
UNIVERSITY of GENT Wydział Nauk Biotechnicznych
i laboratorium LABMET

PIP Allergy Free jest zupełnie bezpieczny w użyciu!