Chemia profesjonalna

CHRISAL N.V. – jest producentem ekologicznych produktów czyszczących najnowszej generacji. Oferujemy biologiczne produkty czyszczące i odtłuszczające na bazie wody o wysokiej wydajności i skuteczności, przy tym nie agresywne i nie toksyczne. Są to preparaty inteligentnego działania, które poprzez ogromną skuteczność oczyszczania, a przy tym nie uszkadzając czyszczonych powierzchni zapewniają 100-procentowe bezpieczeństwo podczas ich stosowania, przechowywania i transportowania - zdobyły już renomę na całym świecie, a szczególnie na wysoko uprzemysłowionych rynkach europejskim i amerykańskim. Ich produkcja odbywa się zgodnie z CERTYFIKATEM JAKOŚCI ISO 9002 od 1999r.

Ogromna skuteczność działania naszych produktów, ich łatwość użycia oraz bezpieczeństwo stosowania sprawiają, iż znajdują one zastosowanie w każdej dziedzinie naszego życia i równie skutecznie radzą sobie z zabrudzeniami występującymi w przemyśle, jak i w gospodarstwach domowych.

Wyjątkowość technologii stosowania tych produktów potwierdzona została certyfikatami USA, Unii Europejskiej, Rosji i wielu innych państw. Produkty te posiadają również świadectwa jakości zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny i Europejski Certyfikat Jakości ECACHIM.

Produkty czyszczące firmy CHRISAL używane są we wszystkich gałęziach przemysłu m.in. w:

  • lotniczym i zbrojeniowym do czyszczenia zewnętrznego, wewnętrznego, podzespołów i techniki obsługi lotniska, również przed lakierowaniem;
  • spożywczym do czyszczenia wszystkich urządzeń przemysłowych, pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych, pomieszczeń i urządzeń kuchennych, pomieszczeń jadalnych, magazynów, rzeźni itd.;
  • budowlanym i miejskim ( do wszelkiego rodzaju czyszczenia elewacji i środków komunikacji);
  • maszynowym i bazach sprzętu i transportu ( smary, oleje ze środków transportu, podzespoły w warsztatach i inne);
  • elektronicznym;
  • pralniczym i wielu innych;

 

Bardzo istotnym jest właściwy dobór odpowiedniego produktu i stężenia roztworu myjącego, dlatego zawsze służymy radą i pomocą przy jego doborze, a także w trakcie jego stosowania. Przeprowadzamy indywidualne prezentacje i pokazy. Szkolimy personel czyszczący.

Produkty naszej firmy znajdują także szerokie zastosowanie w gospodarstwach domowych - między innymi do czyszczenia: mebli, wszelkiego rodzaju urządzeń i sprzętu domowego, pomieszczeń, sanitariatów, kuchni i piekarników, a także dywanów, wykładzin, okien i stolarki budowlanej, zastawy stołowej, sztućców i biżuterii – szczególnie z metali szlachetnych (ze złota i srebra).

Wiadomo, że stosowanie rozpuszczalników wiąże się z reguły z całym szeregiem problemów takich jak; przechowywanie, użytkowanie i utylizacja. Do tego najmocniejsze, najbardziej żrące rozpuszczalniki są szkodliwe - wręcz groźne dla człowieka i dla środowiska naturalnego oraz dla większości czyszczonych powierzchni. Oferowane przez nas produkty czyszczące pozbawione są wad charakterystycznych dla tradycyjnych rozpuszczalników i zdolne są zastąpić prawie każdy dowolny z nich.


Praktyka potwierdza, że stosowanie preparatów CHRISAL pozwala w znacznym stopniu zredukować koszty utrzymania czystości, a wyjątkowość tych  produktów potwierdzona jest przez bardzo szeroki zakres ich zastosowania:
od przemysłu atomowego, przez branżę elektroniczną, fabryki samochodowe, zakłady jubilerskie, przemysł spożywczy i farmaceutyczny, przedsiębiorstwa budowlane i miejskie, pralnie, kończąc na gospodarstwach domowych.